Наші послуги

Основним напрямком діяльності Товариства в сфері кондиціювання, вентиляції, автоматизації та управління вентиляційних систем являються:

  • Проектування систем вентиляції та кондиціювання повітря
  • Виробництво систем автоматизації та управління системами вентиляції і кондиціювання повітря.
  • Виробництво повітроводів, елементів систем вентиляції та кондиціювання з оцинкованої сталі (за бажанням Замовника можливе виготовлення повітроводів з інших матеріалів)
  • Монтаж та пуско-налагоджувальні  роботи систем вентиляції, кондиціювання повітря та систем автоматики.
  • Сервісне обслуговування обладнання систем вентиляції, кондиціювання та автоматики.
  • Изготавливаем дымоходы из нержавеющей стали, с окожушкой оцинкованной сталью или нержавеющей, любых типоразмеров.

В своїй діяльності ми намагаємося йти в ногу з прогресом, та враховуємо всі передові інновації, які з’явилися в нашому напрямку за останній час.

Ми постійно вивчаємо потреби  внутрішнього ринку та гнучко  реагуємо на запити Клієнтів, корегуючи запропонований асортимент в сфері кондиціювання вентиляції та повітряного опалення,  відповідно  побажанням.

Спектр обладнання, яке ми постачаємо та монтуємо, доволі широкий – це обладнання як вітчизняного, так і закордонного виробника, та складає більш ніж 3000 найменувань: побутові кондиціонери, напівпромислові кондиціонери, промислові кондиціонери, центральні та презиційні кондиціонери; вентиляційне обладнання; повітроводи, різноманітні аксесуари для систем кондиціювання, вентиляції та повітряного опалення.

Однією з сильних наших сторін являється можливість проводити проектні роботи на високому рівні, враховуючи вимоги усіх відповідних БНіП, ДСТУ та інших нормативних документів, враховуючи потреби та побажання Замовника. Це дозволяє нам виконувати роботи з підбору, монтажу обладнання, починаючи з спліт-систем та закінчуючи розрахунком та монтажем обладнання систем вентиляції та кондиціювання повітря з урахуванням асиміляції шкідливостей, які виділяються в приміщенні.

Додаткову інформацію, а також вартість, Ви можете  дізнатися, зателефонувавши до нас!