Про компанію

ТОВ «Євровент Сервіс» - спеціалізоване товариство в галузі:
проектування, виробництва та монтажу систем вентиляції повітря;
підбору, постачання та монтажу кліматичного обладнання для приміщень різноманітного призначення;
виробництво систем автоматичного управління и регулювання систем вентиляції та кондиціювання повітря;
а також сервісного обслуговування введених в експлуатацію систем вентиляції та кондиціювання повітря.
ТОВ  ЕВРОВЕНТ Сервіс, монтаж систем вентиляції

Товариство  «Євровент Сервіс» отримало ліцензію Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України згіднозаявленому спектру діяльності в сфері інженерно-будівельних і проектних робіт.

А також отримало дозвіл на початок виконання  робіт підвищеної небезпеки, видане Територіальним Управлінням Державного Комітету України  по Промисловій небезпеці, охороні Праці та Гірничого Нагляду по Київській області та місту Києві.

ТОВ «Євровент Сервіс» - товариство, що динамічно розвивається та з кожним новим об’єктом доводить своє право існування на кліматичному ринку України, надаючи повний спектр послуг в сфері своєї діяльності з високою якістю виконання. Товариство володіє виробничою базою та верстатним парком для виготовлення повітроводів та  елементів вентиляційних систем з оцинкованої сталі. Також можливість виробництво інших матеріалів за бажанням Замовника. Особливою гордістю Товариства є її трудовий колектив. Практично всі співробітники мають багаторічний досвід в сфері забезпечення мікроклімату приміщень різного призначення, маючи гарну школу як в суспільстві, так і у ряді інших фірм, працюючих в області кліматичної техніки. 

Високий професіоналізм, грамотне технічне рішення задач – візитна картка кожного нашого співробітника.

виробництво  систем вентиляції, постачання кліматичного обладнання системи  вентиляції, сервісне обслуговування систем вентиляції

 

Товариство «Євровент Сервіс» завжди раде співробітництву з Вами!